בלוג

בלוג

הקשר בין סטרס, כאבי בטן וצמחי מרפא

כאבים בגוף יכולים להיגרם ממספר סיבות, כאשר כיום כבר נהוג לומר כי אחת הסיבות העקריות לכאבים יכולה להיגרם מלחץ נפשי אשר יכול לעורר כאבים עזים בגוף הנובעים מהקשר בין הגוף לנפש.

קרא עוד »
בלוג

ויטמין D ואוטיזם

לילדים שנולדו עם רמות נמוכות בדם של ויטמין D יש 33 אחוז סיכוי לאוטיזם מוגבר בהשוואה לילדים שנולדו עם רמות גבוהות של הויטמין. חוקרים הציגו את התוצאות שפורסמו בישיבה השנתית הבינלאומית לחקר האוטיזם ברוטרדם, הולנד.

קרא עוד »
בלוג

רפלקסולוגיה כשיטה להירגעות

הרפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול העושה שימוש בלחיצות ומתיחות, אשר משפיעות על האיברים אותם רוצים לאזן הגורמים לביטוי החיצוני והפנימי של האדם. מקור המילה רפלקסולוגיה מגיע מהמילה Reflection – השתקפות, אשר נותנת ביטוי להשתקפות של הגוף ברגל האדם בדומה למראה.

קרא עוד »
בלוג

הסקוואט – דגשים חשובים לאלופים

הסקוואט הינו תרגיל המפעיל את רוב שרירי הגוף ומעצב בעיקר את שרירי הרגליים והישבן ומתאים למנעד רחב של מתאמנים, החל ממתאמנים מתחילים ועד מתאמנים ותיקים ומנוסים יותר.

קרא עוד »
בלוג

דרך נוספת לפתרון בעיות קשב וריכוז

המואופתיה היא תורת טיפול המבוססת על תרכובות חומרים שונות אשר מהולות ומדוללות באופן ייעודי, בהתאם למצבו הבריאותי של כל מטופל.
סגולותיה של הומאופתיה ידועות יותר ממאתיים שנה ולכן רבים בוחרים בשיטה זו לחיזוק המערכת החיסונית שלהם וריפוי מחלות שונות.

קרא עוד »
בלוג

תטא הילינג – התדר המרפא

כאנשים נורמטיביים בעולם שכולו לחץ, עבודה, כסף ועוד המון נושאים שעלולים להכביד, אתם כנראה הרבה פעמים מרגישים עצורים. אתם לא יודעים לשים את היד על מה מדובר בדיוק, אך אתם מרגישים מועקה תמידית שנמשכת והולכת אתכם במשך כל יום, לכל היום.

קרא עוד »
בלוג

על כף הרגל שלכם מצוירת מפה – רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא שיטה טיפולית ברפואה האלטרנטיבית אשר מתבצעת על ידי נגיעות ולחיצות ספציפיות באזורים מסוימים בכפות הרגליים והידיים. העיקרון המרכזי שמנחה את טיפול הרפלקסולוגיה הוא שכפות הרגליים והידיים שלנו הם בעצם ממופים לאזורים ונקודות.

קרא עוד »
בלוג

מה הקשר בין חלב, ילדים ו- ADHD?

כיום במדינת ישראל הפרעת קשב וריכוז (ADHD) הפכה לנושא שכולם מכירים. כמעט כל ילד עשירי במדינת ישראל מאובחן בהפרעה זו ולצערנו המון הורים מחליטים לפנות לפתרון הידוע ביותר – ריטלין (או בשמו המדעי מתילפנידאט).

קרא עוד »
בלוג

חיים בעידן המודרני? כנראה שגם אתם עייפים כרונית

אם אתם בין הגילאים 18 – 50, אתם כנראה נמצאים באחת מהאפשרויות הבאות: חייל, או סטודנט שמשלים הכנסה בעבודה נוספת, או קרייריסט, או אמא / אבא במשרה מלאה. היום שלכם מלא בפעילויות, משימות, ריצות, סידורים, חוסר שינה, או ממש מעט שינה והעומס הנפשי והפיזי מורגש, מאוד מורגש.

קרא עוד »
בלוג

פציעות ספורט

פעילות גופנית היא דבר חיוני וחשוב שכדאי לנו לא לוותר עליו, אך לפעמים פעילות גופנית אשר מבוצעת בצורה לא נכונה, יכולה לפגוע ולגרום לסבל ולכאב רב

קרא עוד »
בלוג

כל מה שלא ידעתם על דיקור ויותר

הרפואה הסינית נכנסה לחיינו בעוצמה בשנים האחרונות, וככל שעובר הזמן המודעות לרפואה זו הולכת וגדלה. הרפואה הסינית היא כל כך מיוחדת, זאת משום שהטיפול נעשה באמצעות הידיים של המטפל, ובאמצעות מחטים קטנטנות בגוף. אנו כמובן מדברים על שיאצו ועל דיקור.

קרא עוד »