לקוחות מרוצים

הגעתי למרכז תהודה עם כאבים חזקים והגבלה בתנועה, דרך המלצה של רופא, מבלי להכיר את המקום ואת הצוות, ומרגע הראשון עד עכשיו התרשמתי רק לטובה, ונהנית מכל ביקור שאני מגיעה לפה.

קיבלתי יחס חם ואיכפתיות מיוחדת ממגי מנהלת המשרד, שליוותה ועזרה בכל פרט קטן.

עשיתי טיפולים אצל הפיזיותרפיסטית ניצן המקסימה בעלת ידע רב, ואצל דור המעסה ומאמן כושר, בעל ידע ורצון לעזור ולהוציא אותי מהבעיה של הגבלת התנועה והכאב בפרק הירך, תוך כדי מתן הדרכה לתירגולים בבית שעזרו והפיגו לגמרי את הכאבים.

בנוסף התמזל מזלי שטופלתי גם אצל הפיזיותרפיסט אוהד- בעל אבחנות נכונות, טיפול טוב ורצון גדול לעזור להוציא אותי מהבעיה שלי.

שווה מאוד היה לי להתאמץ ולהגיע מחדרה לכפר סבא למקום הייחודי, המקצועי, השירותי והמדהים הזה.

מרי ליכנר

הגעתי לחדוה במרכז תהודה עם כאבים ומוגבלות בכתף אחרי נסיון לא מוצלח בקליניקה אחרת. חדוה היתה נחמדה, מקצועית וסבלנית. בדיוק מה שהכתף הכואבת שלי היתה צריכה. סדרה של 12 טיפולים שיפרה מאד את המצב וכעת אני ממשיכה לתרגל בעצמי. כמדריכת פילאטיס אני פוגשת פיזיוטרפיסטים רבים ואני ממליצה על חדוה בלב שלם.

טלי בן ציון

לחדווה ולצוות תהודה,
לאחר שסיימתי שני מחזורים של טיפולים פיזיותרפים, אני רוצה להחמיא וגם להודות.
להחמיא – על טיפולים מקצועיים לעילא ולעילא שקיבלתי ממך, חדווה, ומנטע המקסימה.
על שירות אישי , נעים וקשוב מצד הצוות המשרדי שתמיד היה גמיש והשתדל לתת מענה לכל בקשה שלי.
על כך שזהו מקום שנותן מענה כולל ומושלם לכל צורך ובעיה.
להודות- על כך שנתתם לי כלים וביטחון ביכולת שלי להתמודד עם הבעיה שלי וגם ידע לעזור לעצמי.
אז נתראה בהמשך…

בתודה גדולה, גילה קדיש

שמי מיכל אני מדריכת פילאטיס בשבע השנים האחרונות. סיימתי עכשיו את הקורס "אבחון תנועתי וכאב בשיטת פיזיופיקס" של מרכז תהודה בהדרכת חדווה ארז. אני מרגישה שקיבלתי המון מהקורס. העמקתי את ההבנה שלי לגבי פציעות- הגורמים, האבחון והתרגול המתאים למתאמנים הסובלים מכאב. בעיקר אני מרגישה שקיבלתי כלים חשובים לאימון פרטני. כעת אני יודעת אילו שאלות לשאול כדי להבין טוב יותר את מקור הכאב והגורמים לו. חדווה מדריכה את הקורס בצורה ברורה, עם המון סבלנות ובאווירה טובה. אנו, המאמנים המשתתפים בקורס, הבאנו דוגמאות בסרטונים מהמתאמנים שלנו ובהדרכת חדווה למדנו איך לדייק את האבחון ואילו תרגילים מומלצים לאותו המתאמן ומכך למדנו על העקרונות של עבודה עם כאב. אני מאוד ממליצה על הקורס ואני גם אצטרף בשמחה לקורס הבא!

מיכל

שמחה לפרגן לצוות תהודה ובפרט לנטע הפיסיוטרפיסטית שהשקיעה רבות בטיפול בי.
נטע מאוד מקצועית, נעימה, עניינת ומלאת נסיון.
במהלך התקופה נחשפתי גם לשאר חברי הצוות אשר הותירו בי רושם טוב מאוד

בברכת בריאות טובה. חגית גולדנברג

הגענו לתהודה לאחר המלצה ומההתחלה היחס החם והאכפתיות ליוו אותנו עד לטיפול האחרון!
ידענו שלפנינו טיפול קצת ממושך ובמיוחד בתקופה מאתגרת כמו הקורונה, שיתוף הפעולה של חדווה וכל אנשי הצוות עזרו לנו לאורך כל התהליך ולהצלחתו!
תודה רבה רבה על הכל🌹🌹🌹 מעדיפה להישאר אנונימית- (חלאבין)

לפני כמעט שנתיים נפצעתי ברגל שמאל – קרע מלא של גיד אכילס. השיקום אחרי הניתוח היה לא פשוט – היו כאבים חזקים מלווים בפחד לדרוך על הרגל, גם כשמבחינה רפואית היה אפשרי לדרוך.
עכשיו אני עושה ספורט, טיולים, סקי… והרבה בזכות חדווה ארז. הטיפולים הפיזיותרפיים שהתחלתי אחרי הורדת גבס לא רק עזרו לי מבחינה פיזית – גם קיבלתי ביטחון ביכולת שלי להצליח ולהתגבר על הכאבים והחרדות.
אני מודה לחדווה על הטיפול המסור וסופר מקצועי, על אמפתיות, על יחס מיוחד ועל נכונות לסייע.
המלצות חמות כל מי שמחפש פיזיותרפיסטית מוכשרת ואמינה.

אירנה מייל צור יגאל

להגיע לקליניקה שלך לטיפול זו זכות וחוויה. נכון שמטרת הביקור נובעת ממכאוב או בעיה כלשהיא שבעטיה פונים לפיזיותרפיסט. אבל אם צריך אז רצוי להגיע לטיפול שלך. כי הוא שונה ממה שרגילים, הוא הוליסטי ורואה את המטופל לא רק כגוף דואב אלא גם כנפש שזקוקה לתמיכה. גם אם יש כאב או אי נוחות בטיפול עקב הבעיה, התחושה שיצאתי ממך הייתה של חיבוק אוהב ומכיל. את ריגשת אותי בהתייחסות שלך בצורה פיזית ואנושית. כמה מבני משפחתי הגיעו אליך לטיפול בעקבות בעיות כאלה ואחרות. לכולם עזרת ופתרת את הבעיה וכולם יצאו מוקסמים ממך ומשיטת הטיפול המקצועית והאנושית שלך.
אני שמחה שאת מוסיפה ומרצה בפני רופאים ומחנכים על החשיבות הגדולה בחינוך מניעתי לבעיות אורתופדיות ותנועתיות ובכך עוזרת לאוכלוסייה רחבה ונוספת מעבר למטופלים הישירים שלך. חזקי ואמצי והמשיכי להיות הקוסמת שלי".

נורית פישמן צור יגאל

הגעתי לטיפול במרכז תהודה, בהמלצתה של רחל אחרי שעברתי הרבה טיפולים לפני כן-
שיאצו, דיקור, עיסוי, שלא עזרו לי.
הסיבה שהגעתי היתה כאבים שהלכו והחמירו בגב התחתון.
מהטיפול ה- 6 שעברתי במרכז תהודה (עשיתי טיפול משולב של פיזיותרפיה ודיקור) התחלתי להרגיש שיפור משמעותי מאוד.
אני פחות גוררת את הרגל ומרגישה יותר בטוחה בהליכה. ההתכווצויות שהיו לי כל הזמן ברגל ימין (בגללן אפילו פחדתי להתהפך במיטה) נעלמו בהדרגה.
היום ואתמול לא לקחתי מגנזיום!
שחר המדקר עבד לי גם על מעי הנשימה- צד אחד של האף היה נסתם לי כל פעם כששכבתי על הצד, אחרי הטיפול התחלתי להרגיש שאני נושמת בחופשיות.
אני הולכת כל יום 5 ק"מ ואוהבת את זה.
אוהבת לקיים אורח חיים פעיל מאוד, ולהכין אוכל לעצמי (ועכשיו אני יכולה לעמוד ולהכין כי לא כואב לי בגב כמו קודם).
חשוב! למדתי תרגיל לשליטה על הסוגרים והוא מאוד עוזר לי, גם בהליכה, במעברים וביומיום

זמירה אלוני - עדות מטופלת בת 75

שמי דר. מאיר אשכנזי רופא ילדים המרכז את הרצאות העדכון לרופאי ילדים בקהילה בשירותי בריאות כללית , מנהלת שרון וברצוני לציין לשבח את חדווה ארז, פיזיותרפיסטית התפתחותית שנענתה לבקשתי לפתוח בפני רופאי הילדים בקהילה את סודות המקצוע שלה .
אני חייב לציין את הרמה הגבוהה של סידרת ההרצאות בנושא ההתפתחות של תינוקות פגים פעוטות וילדים גדולים יותר, שנעשתה בצורה מאוד דידקטית ומעניינת בליווי סרטים והדגמות חיות, כל זה עם המון חן ורצון טוב להוסיף וללמד את רופאי הילדים.
אני ממליץ בכל פה לאמץ את סידרת ההרצאות של חדווה ארז.."

בכבוד רב, דר. מאיר אשכנזי

לפני כשלושה חודשים התמזל מזלי להגיע לטיפול אצל חדוה עם בני בן השנה. לפני כן נעזרתי במלווה התפתחותית כדי לשפר מצב של גמישות יתר שאובחן אצלו וחוסר סימטריה, אך לא נראה שיפור משמעותי.
לעומת זאת, אצל חדוה השינוי היה מהיר ומדהים! ממש התרגשתי לראות את עמית מתיישב ונעמד בכוחות עצמו, דברים שלא עשה קודם לכן. באמצעות משחק ותרגילים שנהנה מהם הוא קיבל ביטחון בעצמו, וכל זה עם הרבה חיוכים וכיף!
במפגש האחרון נדהמתי לגלות שעמית כבר סימטרי ואין טעם להגיע למפגשים נוספים. אני ממליצה בחום על חדוה – מטפלת סבלנית, נעימה והכי חשוב מקצועית ביותר!"

אורית גרייפמן כפר סבא

הגעתי לחדוה עם בני בן 11 חודשים עם טורטיקוליס שאובחן מלידה ועדיין היה חמור מאוד וזאת לאחר שטופל אצל 3 פזיותרפיסטיות שונות…אני כב רלא חשבתי שאפשר לעזור לנו אבל שהגעתי לחדוה היא אמרה לי שצריך לעבוד באינטנסיביות והשיפור יגיע ואכן כך היה.
כבר בתחילת הטיפול הייתה לחדוה גישה אחרת ושונה משאר המטפלות- גישה משולבת שמטפלת בבעיה מכמה כיווונים ובשילוב אנשי מקצוע נוספים (במקרה שלנו דיקור סיני ועיסוי)
חדוה הייתה לאורך כל הדרך לא רק מקצועית אלא גם מאוד רגישה, איכפתית, דואגת ומעודדת בו זמנית גם אותי וגם את בני. הטיפול בשבילו היה מהנה בזכות חדווה והגישה המדהימה שלה לילדים וגם בזכות הציוד המגוון והמקצועי שישנו במרכז. לאט לאט התחלנו לראות שיפור לא רק בטורטיקוליס אלא בכלל היציבה שלו. ולאחר 4 חודשים הטורטיקוליס סוף סוף עזב אותנו. אני רוצה להודות לחדוה המדהימה שבזכותה בני מרגיש טוב וחבל שלא הגעתי אליה לפני כן…
תודה חדוה על כל הליווי הצמוד לא רק במרכז אלא גם בבית דרך מיילים טלפונים והודעות. תודה על היחס החם המקצועי והאוהב שנתת לנו! אני ממליצה בחום רב לכל מי שצריך עזרה בתחום ורוצה יחס מקצועי, איכפתי עם נשמה ולב טוב להגיע למרכז תהודה- הכל נמצא שם ! 🙂

שני מ.

רציתי להודות לך על ההרצאות. לקחתי הרבה דברים לשימוש יומיומי בעבודתי במרפאה. בזכותך בדיקות התפתחות כוללות גם את ההדרכה להורים .רכשתי גם את הידע שהיה חסר לי וביטחון. תודה רבה

ד"ר נוביצקי ילנה רופאת ילדים

מכתב המלצה עבור חדווה ארז מעיריית רעננה - מחלקת גני ילדים

בתאריך 22.9.2016 התקיימה השתלמות לגננות יול"א ברעננה ,בהנחיית חדווה ארז,
פיזיותרפיסטית מוסמכת.
ההשתלמות הועברה בצורה מקצועית, מגוונת ומרתקת ,תוך מתן דוגמאות מחיי הגן.
כמו כן ניתנו ע"י חדוה ארז כלים יישומיים ודוגמאות מוחשיות לפעילות סנסו-מוטורית בגן.
בעקבות ההשתלמות ,הגננות מודעות יותר לצורכי הילדים על רקע קשיי התנהגות
ומשתמשות בציוד ובאביזרים שהומלצו.
לשמחתנו לאחר ההשתלמות ממשיכות הגננות לפנות אל חדווה ומזמינות אותה לגנים לקבלת ייעוץ.
חדווה נותנת המלצות מעשיות בדרך נעימה, ו"בגובה העיניים" .
הגננות פונות בעקבות ההשתלמות בבקשה להמשיך בפעילות המשך עם חדוה ארז

נורית אלקנה, סגנית מנהלת מחלקת גני ילדים ומנהלת יחידת יול"א

הגעתי לתעודה בעבקבות פריצת דיסק בגב.
הפריע לי בהליכה ובתפקוד הרגיל, הפסקתי להתעמל מחשש שהמצב יחמיר.
מצבי השתפר, חזרתי להתעמל בדברים שגורמים כאב מפסיקה תרגיל מסוים.
ברצוני להודות לנעט תרפז-כהן ושחר קרן על הטיפול המסור בי וגרימת לאיכות חיים טובה יותר.

דבורה יעקובי

חדווה, שחר, מגי וכל מרכז תהודה: אני כותבת לכם ולכל מי שיקרא את המכתב שלי. מודה לכם בכל דרך אפשרית. כל כך הרבה פעמים הצלתם אותי מתרופות, זריקות.. פעם עם גב תפוס 5 ימים לפני טיסה והבאתם אותי למצב של וויקאנד שלם בפאריז על הרגליים (אחרי שכבר הייתי בטוחה שלא אטוס). פעם עם דורבן, דלקת בקרסול וחוסר יכולת לעמוד על הרגל. עכשיו לא מזמן עם דלקת בברך.. בזכותכם אני ממשיכה לעשות סאפ ויודעת שתצילו אותי תמיד. יישר כח וממליצה לכל מי שרק מתלבט.

יעל בן צבי דרורי

אני ממליצה  בחום על המקום פיזיותרפיה תהודה. אנשים אכפתיים, מקצועים ופשוט טוב לב. עזרו לי מאוד עם כאבים גב תחתון, ואני מחכה לחזור לשיעורים עם נטע המקסימה.

לנה מלכין

אני איריס בחורה שסובלת מסי.פי מצאתי במכון תהודה משפחה טיפולית מקצועית שיודעת לתת מענה לקשיים שאני נתקלת בהם בחיי היום יום. לבד מהמענה המקצועי זכיתי ליחס חם ואוהד כמצופה ממשפחה.

איריס צור

לצוות המדהים של תהודה.
רוצה להודות לכם על טיפול מסור ומקצועי מכל הלב.
הגעתי אליכם עם כאבים אורטופדיים כמעט  בכל מקום אפשרי בגוף וכבר  לאחר מס טיפולים והדרכה אינטנסיבית התחלתי להרגיש את השינוי.
היחוד במקום הזה באיכות המטפלים  בקשר בין המטופל למטפל ובקשר בין כל הצוות יחד.
אז .. חדוה.שחר.אילנית.סימונה .ניצן .שאולי והמזכירות המהממות, שמחה ככ שהגעתי אליכם.

גילה גווילי

ממליצה מאוד על מכון תהודה. הטיפול היה מסור ומקצועי ביותר הן מהצד האדמינסטרטיבי והן מהצד הטיפולי. השילוב של מגוון סוגי טיפול במקום אחד הפך את הטיפול ליעיל ביותר. תודה רבה לחדווה היקרה ולכל הצוות הנפלא.

עינת בסול

שלום רב.
סבלתי זמן רב מדלקות חוזרות ונשנות של הכתפיים.
ברצוני להמליץ בחום רב על מרכז תהודה
ועל המטפלת נטע שטיפלה בי במסירות ובחום אנושי.
בעזרת מספר טיפולים ותרגילי בית נעלמה הדלקת.
תודה רבה!!!

פנינה בר

ייחודו של מכון "תהודה" הוא במטפלים האיכותיים, המיומנים והמנוסים, הבאים מתחומים שונים והפועלים בו. יתרון זה מאפשר למטופל למצוא, תחת קורת גג אחת, את סוגי הטיפולים, להם הוא זקוק.
כך ארע לרעייתי ולי, כאשר התחלנו בטיפולים פיזיותיראפיים שם בחודש יולי האחרון (2020). טיפלו בנו הידיים הטובות ביותר, בהן נתקלנו עד כה. אלה הן ידיה של נטע הפיזיותיראפיסטית. אני הייתי המקרה הקל. רעייתי הייתה ועודנה המקרה הקשה והבעייתי הרבה יותר. למרות הקושי והכאבים, נטע ורעייתי לא איבדו תקווה, והעדיפו להמשיך בטיפול השמרני.
במקביל, המליצה נטע לפנינו להיעזר בשני מטפלים נוספים, בשחר, המטפל עפ"י שיטות הרפואה הסינית, ובסימונה הנטורופתית. החודשים חלפו, מידי שבוע הגענו ל"תהודה" לפגישות עם המטפלים. והנה, לאחר כחצי שנה, חל סוף-סוף שיפור משמעותי במצבה של רעייתי. הדרך הטיפולית עדיין צריכה להמשך, אבל הודות לטיפול המשולב ולשלושת המטפלים המסורים, צעדה רעייתי צעד אחד קדימה, למרות שנותרו צעדים רבים נוספים.
תודה רבה לנטע, לשחר ולסימונה, תודה מיוחדת למגי אשר על המנהלה ולחדוה, מנהלת המכון, על היחס המסור והחם ועל ההיענות לכל בקשה ומשאלה. תודה ל"תהודה"!

יצחק

הגעתי למרכז תהודה לפני יותר משנתיים עבור טיפול ספציפי וגיליתי מרכז שנותן מענה מקצועי במגוון תחומי טיפול. ככה מצאתי את עצמי מטופלת בפיזיותרפיה ומפנקת את עצמי גם בעיסוי או טיפול שיאצו בעת הצורך. אפשר להנות מטיפולים ארוכי טווח או מטיפולים נקודתיים, ולא פחות חשוב – יש תיאום מלא בין המטפלים כדי לתת מענה מדויק לכל מטופל.
תודה רבה רבה על הכל!!! מחכה כבר לחזור להתפנק ברפלקסולוגיה אצל סימונה (:

רוסלנה

לכבוד הצוות של מרכז הטיפולים תהודה.
ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור היחס האישי והמקצועיות הרבה שזכיתי לקבל מכם.
אין ספק שאתם צוות מיוחד ומקצועי מאוד ועל כן תודותי הרבות מוענקות לכם.

שלכם, קלרה שוורצמן

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו