לקוחות מרוצים

לפני כמעט שנתיים נפצעתי ברגל שמאל – קרע מלא של גיד אכילס. השיקום אחרי הניתוח היה לא פשוט – היו כאבים חזקים מלווים בפחד לדרוך על הרגל, גם כשמבחינה רפואית היה אפשרי לדרוך.
עכשיו אני עושה ספורט, טיולים, סקי… והרבה בזכות חדווה ארז. הטיפולים הפיזיותרפיים שהתחלתי אחרי הורדת גבס לא רק עזרו לי מבחינה פיזית – גם קיבלתי ביטחון ביכולת שלי להצליח ולהתגבר על הכאבים והחרדות.
אני מודה לחדווה על הטיפול המסור וסופר מקצועי, על אמפתיות, על יחס מיוחד ועל נכונות לסייע.
המלצות חמות כל מי שמחפש פיזיותרפיסטית מוכשרת ואמינה.

אירנה מייל צור יגאל

להגיע לקליניקה שלך לטיפול זו זכות וחוויה. נכון שמטרת הביקור נובעת ממכאוב או בעיה כלשהיא שבעטיה פונים לפיזיותרפיסט. אבל אם צריך אז רצוי להגיע לטיפול שלך. כי הוא שונה ממה שרגילים, הוא הוליסטי ורואה את המטופל לא רק כגוף דואב אלא גם כנפש שזקוקה לתמיכה. גם אם יש כאב או אי נוחות בטיפול עקב הבעיה, התחושה שיצאתי ממך הייתה של חיבוק אוהב ומכיל. את ריגשת אותי בהתייחסות שלך בצורה פיזית ואנושית. כמה מבני משפחתי הגיעו אליך לטיפול בעקבות בעיות כאלה ואחרות. לכולם עזרת ופתרת את הבעיה וכולם יצאו מוקסמים ממך ומשיטת הטיפול המקצועית והאנושית שלך.
אני שמחה שאת מוסיפה ומרצה בפני רופאים ומחנכים על החשיבות הגדולה בחינוך מניעתי לבעיות אורתופדיות ותנועתיות ובכך עוזרת לאוכלוסייה רחבה ונוספת מעבר למטופלים הישירים שלך. חזקי ואמצי והמשיכי להיות הקוסמת שלי".

נורית פישמן צור יגאל

הגעתי לטיפול במרכז תהודה, בהמלצתה של רחל אחרי שעברתי הרבה טיפולים לפני כן-
שיאצו, דיקור, עיסוי, שלא עזרו לי.
הסיבה שהגעתי היתה כאבים שהלכו והחמירו בגב התחתון.
מהטיפול ה- 6 שעברתי במרכז תהודה (עשיתי טיפול משולב של פיזיותרפיה ודיקור) התחלתי להרגיש שיפור משמעותי מאוד.
אני פחות גוררת את הרגל ומרגישה יותר בטוחה בהליכה. ההתכווצויות שהיו לי כל הזמן ברגל ימין (בגללן אפילו פחדתי להתהפך במיטה) נעלמו בהדרגה.
היום ואתמול לא לקחתי מגנזיום!
שחר המדקר עבד לי גם על מעי הנשימה- צד אחד של האף היה נסתם לי כל פעם כששכבתי על הצד, אחרי הטיפול התחלתי להרגיש שאני נושמת בחופשיות.
אני הולכת כל יום 5 ק"מ ואוהבת את זה.
אוהבת לקיים אורח חיים פעיל מאוד, ולהכין אוכל לעצמי (ועכשיו אני יכולה לעמוד ולהכין כי לא כואב לי בגב כמו קודם).
חשוב! למדתי תרגיל לשליטה על הסוגרים והוא מאוד עוזר לי, גם בהליכה, במעברים וביומיום

זמירה אלוני - עדות מטופלת בת 75

שמי דר. מאיר אשכנזי רופא ילדים המרכז את הרצאות העדכון לרופאי ילדים בקהילה בשירותי בריאות כללית , מנהלת שרון וברצוני לציין לשבח את חדווה ארז, פיזיותרפיסטית התפתחותית שנענתה לבקשתי לפתוח בפני רופאי הילדים בקהילה את סודות המקצוע שלה .
אני חייב לציין את הרמה הגבוהה של סידרת ההרצאות בנושא ההתפתחות של תינוקות פגים פעוטות וילדים גדולים יותר, שנעשתה בצורה מאוד דידקטית ומעניינת בליווי סרטים והדגמות חיות, כל זה עם המון חן ורצון טוב להוסיף וללמד את רופאי הילדים.
אני ממליץ בכל פה לאמץ את סידרת ההרצאות של חדווה ארז.."

בכבוד רב, דר. מאיר אשכנזי

לפני כשלושה חודשים התמזל מזלי להגיע לטיפול אצל חדוה עם בני בן השנה. לפני כן נעזרתי במלווה התפתחותית כדי לשפר מצב של גמישות יתר שאובחן אצלו וחוסר סימטריה, אך לא נראה שיפור משמעותי.
לעומת זאת, אצל חדוה השינוי היה מהיר ומדהים! ממש התרגשתי לראות את עמית מתיישב ונעמד בכוחות עצמו, דברים שלא עשה קודם לכן. באמצעות משחק ותרגילים שנהנה מהם הוא קיבל ביטחון בעצמו, וכל זה עם הרבה חיוכים וכיף!
במפגש האחרון נדהמתי לגלות שעמית כבר סימטרי ואין טעם להגיע למפגשים נוספים. אני ממליצה בחום על חדוה – מטפלת סבלנית, נעימה והכי חשוב מקצועית ביותר!"

אורית גרייפמן כפר סבא

הגעתי לחדוה עם בני בן 11 חודשים עם טורטיקוליס שאובחן מלידה ועדיין היה חמור מאוד וזאת לאחר שטופל אצל 3 פזיותרפיסטיות שונות…אני כב רלא חשבתי שאפשר לעזור לנו אבל שהגעתי לחדוה היא אמרה לי שצריך לעבוד באינטנסיביות והשיפור יגיע ואכן כך היה.
כבר בתחילת הטיפול הייתה לחדוה גישה אחרת ושונה משאר המטפלות- גישה משולבת שמטפלת בבעיה מכמה כיווונים ובשילוב אנשי מקצוע נוספים (במקרה שלנו דיקור סיני ועיסוי)
חדוה הייתה לאורך כל הדרך לא רק מקצועית אלא גם מאוד רגישה, איכפתית, דואגת ומעודדת בו זמנית גם אותי וגם את בני. הטיפול בשבילו היה מהנה בזכות חדווה והגישה המדהימה שלה לילדים וגם בזכות הציוד המגוון והמקצועי שישנו במרכז. לאט לאט התחלנו לראות שיפור לא רק בטורטיקוליס אלא בכלל היציבה שלו. ולאחר 4 חודשים הטורטיקוליס סוף סוף עזב אותנו. אני רוצה להודות לחדוה המדהימה שבזכותה בני מרגיש טוב וחבל שלא הגעתי אליה לפני כן…
תודה חדוה על כל הליווי הצמוד לא רק במרכז אלא גם בבית דרך מיילים טלפונים והודעות. תודה על היחס החם המקצועי והאוהב שנתת לנו! אני ממליצה בחום רב לכל מי שצריך עזרה בתחום ורוצה יחס מקצועי, איכפתי עם נשמה ולב טוב להגיע למרכז תהודה- הכל נמצא שם ! 🙂

שני מ.

רציתי להודות לך על ההרצאות. לקחתי הרבה דברים לשימוש יומיומי בעבודתי במרפאה. בזכותך בדיקות התפתחות כוללות גם את ההדרכה להורים .רכשתי גם את הידע שהיה חסר לי וביטחון. תודה רבה

ד"ר נוביצקי ילנה רופאת ילדים

מכתב המלצה עבור חדווה ארז מעיריית רעננה - מחלקת גני ילדים

בתאריך 22.9.2016 התקיימה השתלמות לגננות יול"א ברעננה ,בהנחיית חדווה ארז,
פיזיותרפיסטית מוסמכת.
ההשתלמות הועברה בצורה מקצועית, מגוונת ומרתקת ,תוך מתן דוגמאות מחיי הגן.
כמו כן ניתנו ע"י חדוה ארז כלים יישומיים ודוגמאות מוחשיות לפעילות סנסו-מוטורית בגן.
בעקבות ההשתלמות ,הגננות מודעות יותר לצורכי הילדים על רקע קשיי התנהגות
ומשתמשות בציוד ובאביזרים שהומלצו.
לשמחתנו לאחר ההשתלמות ממשיכות הגננות לפנות אל חדווה ומזמינות אותה לגנים לקבלת ייעוץ.
חדווה נותנת המלצות מעשיות בדרך נעימה, ו"בגובה העיניים" .
הגננות פונות בעקבות ההשתלמות בבקשה להמשיך בפעילות המשך עם חדוה ארז

נורית אלקנה, סגנית מנהלת מחלקת גני ילדים ומנהלת יחידת יול"א

הגעתי לתעודה בעבקבות פריצת דיסק בגב.
הפריע לי בהליכה ובתפקוד הרגיל, הפסקתי להתעמל מחשש שהמצב יחמיר.
מצבי השתפר, חזרתי להתעמל בדברים שגורמים כאב מפסיקה תרגיל מסוים.
ברצוני להודות לנעט תרפז-כהן ושחר קרן על הטיפול המסור בי וגרימת לאיכות חיים טובה יותר.

דבורה יעקובי

חדווה, שחר, מגי וכל מרכז תהודה: אני כותבת לכם ולכל מי שיקרא את המכתב שלי. מודה לכם בכל דרך אפשרית. כל כך הרבה פעמים הצלתם אותי מתרופות, זריקות.. פעם עם גב תפוס 5 ימים לפני טיסה והבאתם אותי למצב של וויקאנד שלם בפאריז על הרגליים (אחרי שכבר הייתי בטוחה שלא אטוס). פעם עם דורבן, דלקת בקרסול וחוסר יכולת לעמוד על הרגל. עכשיו לא מזמן עם דלקת בברך.. בזכותכם אני ממשיכה לעשות סאפ ויודעת שתצילו אותי תמיד. יישר כח וממליצה לכל מי שרק מתלבט.

יעל בן צבי דרורי

אני ממליצה  בחום על המקום פיזיותרפיה תהודה. אנשים אכפתיים, מקצועים ופשוט טוב לב. עזרו לי מאוד עם כאבים גב תחתון, ואני מחכה לחזור לשיעורים עם נטע המקסימה.

לנה מלכין

אני איריס בחורה שסובלת מסי.פי מצאתי במכון תהודה משפחה טיפולית מקצועית שיודעת לתת מענה לקשיים שאני נתקלת בהם בחיי היום יום. לבד מהמענה המקצועי זכיתי ליחס חם ואוהד כמצופה ממשפחה.

איריס צור

לצוות המדהים של תהודה.

רוצה להודות לכם על טיפול מסור ומקצועי מכל הלב.

הגעתי אליכם עם כאבים אורטופדיים כמעט  בכל מקום אפשרי בגוף וכבר  לאחר מס טיפולים והדרכה אינטנסיבית התחלתי להרגיש את השינוי.

היחוד במקום הזה באיכות המטפלים  בקשר בין המטופל למטפל ובקשר בין כל הצוות יחד.

אז .. חדוה.שחר.אילנית.סימונה .ניצן .שאולי והמזכירות המהממות, שמחה ככ שהגעתי אליכם.

גילה גווילי

ממליצה מאוד על מכון תהודה. הטיפול היה מסור ומקצועי ביותר הן מהצד האדמינסטרטיבי והן מהצד הטיפולי. השילוב של מגוון סוגי טיפול במקום אחד הפך את הטיפול ליעיל ביותר. תודה רבה לחדווה היקרה ולכל הצוות הנפלא.

עינת בסול

שלום רב. 

סבלתי זמן רב מדלקות חוזרות ונשנות של הכתפיים. 

ברצוני להמליץ בחום רב על מרכז תהודה 

ועל המטפלת נטע שטיפלה בי במסירות ובחום אנושי. 

בעזרת מספר טיפולים ותרגילי בית נעלמה הדלקת. 

תודה רבה!!!


פנינה בר

המלצות ממאמני כושר

קורס Fisiofix