בלוג

בלוג

קורונה – כל מה שחשוב לדעת

בכל מקום אנחנו שומעים על הקורונה וחיים בחשש מפני הידבקות שלנו או של אדם אהוב, הקורונה שהגיעה מהסינים הציבה בפנינו אתגר לא פשוט שמחייב אותנו להתמודד עם המציאות כפי שהיא – עצירה של טיסות, חופשות, תוכניות לטווח ארוך, קניות ובילויים- שהתרגלנו אליהם, ש"נתנו לנו אוויר לנשימה", אבל בעצם שגרמו לנו לתלות ואפילו לחוסר הקשבה עצמית במקרים רבים..

קרא עוד »
בלוג

כיצד דיקור מסייע להפוך את העור לצעיר יותר

במהלך העשורים האחרונים כובשת הרפואה הסינית את העולם המערבי ומקבלת מעמד של שיטת טיפול מעמיקה ויעילה המסייעת בפתרון של מגוון בעיות ותסמינים גופניים רפואיים. אך יתר על כן, משמשת הרפואה הסינית לטיפולי אנטי אייג'ינג טבעיים ולא פולשניים. שורשיו של הדיקור הסיני נמצאו בכתבים עתיקים מלפני כ- 2,500 שנה וכתבים אלו מספרים כי פילגשיו של הקיסר הגדול, נהגו לטפח את עור פניהן באמצעות דיקור ושימוש בצמחי מרפא במטרה לשמר את נעוריהן.

קרא עוד »
בלוג

איבוד שריר אחרי גיל 30

אנשים שאינם פעילים מבחינה גופנית יכולים לאבד 3% עד 5% ממסת שריר בעשור לאחר גיל 30

אובדן מסת שריר וכוח הקשורים לגיל לא רק מונע מאנשים מבוגרים את היכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות ביותר של חיי היומיום, אלא גם מגביר במידה רבה את הסיכון לסבול מפגיעות קשות, טראומות ואפילו מוות מנפילות פתאומיות ותאונות אחרות.

קרא עוד »
בלוג

וויטמינים ותזונה מומלצת לקראת החורף

וודאי אתם מכירים את המשפט – "החורף מגיע" מהסדרה המוכרת של HBO "משחקי הכס". כאשר מגיע החורף, חשוב מאוד לחזק לפני כן את המערכת החיסונית של הגוף שלנו ובכך לסייע לחיזוק הגוף ומניעת מחלות.

קרא עוד »
בלוג

דיקור סיני ופוריות האישה

הסבל והתחושת האובדן שחווים נשים הנאבקות עם בעיות פוריות הוא מניע לא רצוי, ומניע אותן לחפש אפשרויות טיפול אחרות להתגברות על בעיות פוריות. החל מתרופות ביתיות, תרופות לפוריות ואף ניתוחים, ועד הפריה חוץ גופית (IVF), תרומת ביצית ועוברים, הבריאות המודרנית הרחיבה מאוד את מגוון האפשרויות העומדות לרשות זוגות הנאבקים להרות.

קרא עוד »
בלוג

הקשר בין סטרס, כאבי בטן וצמחי מרפא

כאבים בגוף יכולים להיגרם ממספר סיבות, כאשר כיום כבר נהוג לומר כי אחת הסיבות העקריות לכאבים יכולה להיגרם מלחץ נפשי אשר יכול לעורר כאבים עזים בגוף הנובעים מהקשר בין הגוף לנפש.

קרא עוד »
בלוג

ויטמין D ואוטיזם

לילדים שנולדו עם רמות נמוכות בדם של ויטמין D יש 33 אחוז סיכוי לאוטיזם מוגבר בהשוואה לילדים שנולדו עם רמות גבוהות של הויטמין. חוקרים הציגו את התוצאות שפורסמו בישיבה השנתית הבינלאומית לחקר האוטיזם ברוטרדם, הולנד.

קרא עוד »
בלוג

רפלקסולוגיה כשיטה להירגעות

הרפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול העושה שימוש בלחיצות ומתיחות, אשר משפיעות על האיברים אותם רוצים לאזן הגורמים לביטוי החיצוני והפנימי של האדם. מקור המילה רפלקסולוגיה מגיע מהמילה Reflection – השתקפות, אשר נותנת ביטוי להשתקפות של הגוף ברגל האדם בדומה למראה.

קרא עוד »
בלוג

הסקוואט – דגשים חשובים לאלופים

הסקוואט הינו תרגיל המפעיל את רוב שרירי הגוף ומעצב בעיקר את שרירי הרגליים והישבן ומתאים למנעד רחב של מתאמנים, החל ממתאמנים מתחילים ועד מתאמנים ותיקים ומנוסים יותר.

קרא עוד »
בלוג

דרך נוספת לפתרון בעיות קשב וריכוז

המואופתיה היא תורת טיפול המבוססת על תרכובות חומרים שונות אשר מהולות ומדוללות באופן ייעודי, בהתאם למצבו הבריאותי של כל מטופל.
סגולותיה של הומאופתיה ידועות יותר ממאתיים שנה ולכן רבים בוחרים בשיטה זו לחיזוק המערכת החיסונית שלהם וריפוי מחלות שונות.

קרא עוד »